• Pon - Pia 8.00 - 18.00
 • Molecova 5184, 84104 BA - Karlova Ves
 • 0904 305 300

Postup pri kúpe

AKÝ JE POSTUP PRI KÚPE AUTA V OPTIM AUTO

 1. Prezrite si našu ponuku na webe.
 2. Objednajte si obhliadku auta alebo rovno navštívte našu pobočku na Molecovej 5 v Bratislave.
 3. Telefonicky sa môžte dopredu informovať o detailoch auta ako napr. (história servisov, výbava, stav interiéru a exteriéru, a pod.). Ku každému vozidlu vedieme „rodný list“, ktorý obsahuje všetky potrebné informácie o vozidle.
 4. Absolvujte skúšobnú jazdu. Samozrejme môžte šoférovať Vy.
 5.  Preverte si auto. Na požiadanie Vám radi napojíme auto na počítačovú diagnostiku a premeriame meračkou laku. V areáli nášho autobazára sa nachádza aj auto-servis, kde je možné sa objednať na zdvihák.
 6. Auto si môžte u nás zakúpiť na splátky, v hotovosti, bankovým prevodom alebo výmenou za Vaše auto.
 7. Nasleduje preštudovanie zmluvy, jej doplnenie a podpis.
 8. Po podpise zmluvy a zaplatení, obdržíte k autu všetky potrebné doklady a príslušenstvo (malý technický preukaz, kľúče, servisnú knižku a manuál, stk kartičky, stk protokoly, kartičku od fólii, sezónne prezutie, poistné skrutky a iné).
 9. Ďalším krokom je u nás možnosť uzavrieť výhodné povinné zmluvné poistenie alebo taktiež havarijne poistenie.
 10. Prevzatie vozidla.
 11. Na záver (zákonom daná novinka) budeme potrebovať úradne overené splnomocnenie, aby sme na dopravnej polícií vedeli na Vás (kupujúceho) odhlásiť auto. Splnomocnenie vyplníme a vytlačíme. Kupujúci má možnosť overiť podpis ihneď, na Matrike alebo u Notára, ktorí sú od nás vzdialený cca 5 minút jazdy. Alebo si splnomocnenie môžte vziať domov, overíte ho vo svojom okolí a pošlete nám ho poštou.
Máte otázky? Zavolajte nám!
0948-107-802