• Pon - Pia 8.00 - 18.00
 • Molecova 5184, 84104 BA - Karlova Ves
 • 0904 305 300

Ako prebieha výkup áut v Optim Auto

Výkup auta na pobočke.

  1. PRÍCHOD ZÁKAZNÍKA DO PREVÁDZKY OPTIM AUTO
   Po príjazde Vás zoznámime s celým procesom, ktorý trvá cca 60 minút.
  2. KONTROLA VOZIDLA
   cca 30 minút (administratívna kontrola, vizuálna kontrola, skúšobná jazda, technická kontrola)
  3. STANOVENIE CENY
   cca 10 Minút. Jednáme seriózne, ponúkame vždy našu najvyššiu cenu, tj. neskúšame zákazníkom ponúknuť na začiatok o 1000€ menej ako by sme vedeli reálne za auto zaplatiť.
   Prepočet ceny za vaše vozidlo Vám radi vysvetlíme a odôvodnime. Budete mať možnosť nahliadnuť do nášho oceňovacieho systému s históriou predaných vozidiel na slovenskom trhu. Takúto možnosť Vám bežne predajcovia neponúkajú. Uvidíte realitu profesionálneho ocenenia, ktorou garantujeme férovosť pri stanovení ceny za Vaše vozidlo.
  4. VYPLATENIE
   Po odsúhlasení predajnej sumy dôjde k podpisu kúpno-predajnej zmluvy a vyplateniu predajnej ceny v hotovosti (do 5000 eur), vkladom hotovosti na Váš účet alebo bankovým prevodom. Vybavenie administratívnych záležitostí trvá väčšinou zhruba 30 minút. Celú administratívu vybavíme za Vás. Nemusíte auto odhlasovať ani nikam chodiť.

 

 1. Tešíme sa na Vašu návštevu.
  Team OptimAuto

Neviete k nám prísť ? Prídeme za Vami

Výkup robíme aj priamo u našich zákazníkov po celom Slovensku. Technik príde za Vami, na mieste auto obhliadne a ohodnotí. V prípade záujmu o výjazd technika, nás prosím kontaktujte telefonicky na 0904 305 300 alebo mailom info@optimauto.sk

Prvotné preverenie vozidla prebehne telefonicky. Po základných otázkach ohľadom Vášho vozidla si s technikom dohodnete termín obhliadky.